Sprawdź Jak Bardzo Pasujesz Do Naszych Ofert Pracy

Junior Social Media Specialist

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie i obsługa kampanii paid social (Facebook - w tym video, Instagram,
  • bieżący monitoring , optymalizacja kampanii pod kątem założonych KPI
  • opracowanie raportów i wyników
  • analiza trendów w social mediach, rekomendacja nowych rozwiązań

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe lub student/ka ostatnich lat
  • min. 6 miesięczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii z zakresu paid social oraz w optymalizacji kampanii pod zróżnicowane cele
  • dobra znajomość takich narzędzi jak Power Editor i Menedżer Reklam
  • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office, zwłaszcza programem MS Excel
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • szybkie rozwiązywanie problemów i otwartość na nowe wyzwania
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bardzo dobre warunki pracy
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • realny rozwój, autonomię i poczucie odpowiedzialności
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów Facebook Ads
  • elastyczne godziny pracy

Social Media Specialist

  • zarządzać i dalej rozwijać dział social media
  • współtworzenie koncepcji obecności marek z różnych segmentów w kanałach social media
  • współtworzyć strategie dla naszych Klientów
  • zarządzać prowadzeniem kampanii płatnych (Facebook Ads)
  • współpracować z działami New Biz
  • nadzorować raportowanie działań dla Klientów

  • minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku Social Media Manager, bądź pokrewnym
  • bardzo dobrą znajomość specyfiki i działania mediów społecznościowych
  • znajomość Facebook Ads umożliwiająca swobodne w menedżerze reklam
  • zrealizowane efektywne kampanie / projekty którymi możesz / chcesz się pochwalić
  • umiejętność tworzenia raportów z działań w social media dla Klienta
  • znajomość najnowszych trendów, samodzielność i kreatywność

Z naszej strony oferujemy Ci:

Aby złożyć aplikację wypełnij formularz

privacy Wysyłają zgłoszenie akceptujesz naszą politykę prywatności

New Business Manager

Twoje zadania krok po kroku:

  • Nawiązanie dobrej relacji z klientem bezpośrednim
  • Przygotowanie kreatywnej, merytorycznej oferty i prezentacji.
  • Spotkanie z klientem.
  • Sprzedaż  pojedynczych rozwiązań oraz kompleksowych strategii związanych z SOCIAL MEDIA
  • Efektywne rozmowy przy kawie z działem strategii i realizacji.
  • Pomoc w przygotowywaniu umów i koordynacja ich realizacji.
  • Powtarzaj proces aż do realizacji przydzielonego budżetu sprzedażowego i odebrania satysfakcjonującej wypłaty.

Szukamy osoby:

  • Która ma już pierwsze doświadczenia w sprzedaży,
  • Która ceni sobie samodzielność w działaniu.
  • Kreatywnej z otwartą głową i morzem pomysłów.
  • Interesuje się rynkiem mediów online.
  • Znającej pakiet MS Office – lubimy osoby, które lubią tabelki i kreatywne prezentacje.

Czym się odwdzięczymy?

  • Dobrą kasą zależną od potrzeb i ambicji (10 - 15 TYS.)
  • Pracą z ciekawymi ludźmi, abyś przychodził do biura zawsze w dobrym humorze.
  • Możliwością poszerzenia horyzontów i ćwiczenia umysłu.
  • Wyjazdami integracyjnymi,
  • Pakiety socialowe (sport, zdrowie).