Kampania Social Media

Która Pozyskuje Nawet 300 Klientów Każdego Miesiąca

ZAREZERWUJ KONSULTACJĘ

Za 7 Dni Możesz Mieć Kampanię Która Będzie Pozyskiwała Ci Klientów

Social Media To Telewizja 30 Lat Temu

Chcesz wykorzystać potencjał Social Media? 30 lat temu była telewizja z reklamami na, których swoją potęgę zbudowało wiele firm. Dzisiaj mamy Social Media z tą różnicą, że możemy wyświetlać reklamy osobom dokładnie, którym chcemy i o których wiemy wszystko.

Największe korzyści kampanii Social Media

 • Tanie źródło klientów

  Pozyskanie klienta w Social Media zaczyna się już od 5 zł i zależy od grupy docelowej, produktu i lokalizacji kampanii. Nie mniej jednak jest to jedno z najtańszych źródeł nowych klientów.

 • Możliwość skalowania

  W bardzo łatwy sposób możesz zwiększyć skalę kampanii ale również dostosować ją do aktualnych możliwości  Twojej firmy.

 • Automatyzacja procesu pozyskiwania klientów

  Każ∂y kto prowadzi firmę wie, że ludzie są zazwyczaj najsłabszym ogniwem każdej firmy i najtrudniej o wartościowych pracowników. Dzięki zastosowaniu automatyzacji ograniczasz do minimum rolę pracowników.

Najważniejsze elementy kampanii Social Media

 • Proces marketingowy to zupełnie coś innego niż proces sprzedaży

  Kampania Social Media w branży B2B, pozyskuje tzw. leady i tutaj kończy się proces marketingu a później zaczyna się proces sprzedaży. W kampaniach B2C proces marketingu jest połączony z procesem sprzedaży i stanowi całość.

 • Nigdy nie pozwól na zmianę swojego procesu sprzedaży jeśli działa

  Najważniejsza zasada kampanii Social Media to dopasowanie procesu marketingowego do istniejącego, działającego procesu sprzedaży. Nigdy odwrotnie.

 • Video rządzi

  Jeśli tylko możesz wykorzystuj format video w swoich kampaniach. My zawsze część reklam tworzymy w tym formacie dla klientów ponieważ są najskuteczniejsze.

Nowy klient i nowa sprzedaż każdego dnia.

Dzięki kampanii Social Media możesz regularnie i przewidywanie pozyskiwać klientów każdego dnia. Jak zmieniłaby się Twoja firm gdyby od następnego miesiąc pozyskiwała 30-50 nowych, płacących klientów?

6 Kluczowych Etapów Przygotowania Kampanii Social Media

Analiza zasobów klienta

Na tym etapie sprawdzamy jakie masz zasoby w postaci istniejących klientów, produktów, materiałów video, ludzi, procesu sprzedaży aby przygotować kampanię, która wykorzysta je maksymalnie efektywnie..

Tworzenie Buyer Persona 

To jest ten moment w, którym tworzymy obraz Twojego idealnego klienta na podstawie danych, które są dostępne w Social Media.

Diagram Before After State 

Jeśli mamy faktycznie pozyskiwać tanio klientów, musimy stworzyć skuteczny komunikat reklamowy a tylko dzięki temu, że będziemy wiedzieć z jakiego punktu A do jakiego punktu B przewozi Twój produkt klientów mamy na to szansę.

Format reklamy

Tutaj po pierwsze dopasowujemy format reklamy do Twojego procesu sprzedaży, po drugie za wszelką cenę chcemy wykorzystać video w reklamie w formie zazwyczaj 15 sekundowych animacji lub 1 minutowych video nagranych smartfonem.

Copywriting 

Jeśli wiemy, że Twój produkt dowozi klienta to punktu B rozwiązując jego problem, dając określoną wartość wtedy tworzymy unikalne treści reklamowe.

Split testy 

Na końcu tworzymy ok. 50 kreacji reklamowych w każdym kanale dystrybucji czyli ok. 250 reklam, które przez pierwszy miesiąc będziemy testować aby wypracować co działa najlepiej.

Gotowy na to aby codziennie, regularnie pozyskiwać nowych klientów?

ZAREZERWUJ KONSULTACJĘ

© Digital Marketers 2019 – Polityka prywatności